KONST / Litografier / Färglitografi 16306309
nr 1630 6309
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Signerad, numrerad 39/125, daterad -89. Färglitografi. Bladets mått: 48x35 cm, yttermått inklusive ram: 56x43 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:16:29
500 kr
600 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér